جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پروتز پنجه کربنی

پروتز پنجه کربنی

پروتز پنجه کربنی یا پروتز کربنی یکی از انواع پروتزهای پا است که باوجود وزن پایین، بسیار مقاوم است که راه‌ رفتن و حرکت کردن شما با این پروتز بسیار راحت‌تر است، در ادامه به قیمت پروتز پنجه کربنی، مزایا و معایب آن آشنا می‌شوید.

پروتز کربنی

پروتز پا یک ابزار کمکی برای کمک به راه رفتن افرادی است که پای خود را از دست داده‌اند و یکی از انواع پروتز‌های پا، پروتز پنجه کربنی است که با نام پروتز کربنی نیز شناخته می‌شود.

پنجه‌های کربنی ضمن سبک و مقاوم بودن، بسیار انعطاف‌پذیر هستند و البته با توجه به میزان انعطاف‌ پذیری، ترکیب آلیاژی و کمپانی سازنده آن، قیمت متفاوتی دارند.

به عنوان مثال پنجه کربنی شرکت اتوبوک آلمان با پنجه کربنی تایوانی اختلاف قیمت دارد، همان‌طور که پنجه کربنی ایرانی با پنجه کربنی ترک تفاوت قیمت دارد. علاوه بر کشور و کمپانی سازنده، وزن پنجه نیز در تعیین قیمت آن مؤثر است و هرچه پنجه کربنی سبک‌تر و البته مقاوم‌تر باشد، قیمت پروتز کربنی بالاتر است.

پروتز کربنی یا پنجه‌ کربنی، اکثراً ازنظر ظاهری بسیار به هم شباهت دارند و ما در این مقاله علاوه بر ذکر طیف قیمت پنجه کربنی ، به بررسی دقیق این پنجه می‌پردازیم تا شما عزیزان بتوانید با توجه به نیاز خود، اطلاعات مناسبی در این زمینه کسب کنید.

مرکز تخصصی ارتز و پروتز کوشا همواره تمامی قیمت‌های خود را با توجه به تعرفه‌های اعلام شده از سوی انجمن ارتز و پروتز کشور تعیین می‌کند که قیمت پروتز پنجه کربنی هم از این موضع مستثنا نیست و شما عزیزان می‌توانید یک پروتز مناسب، باکیفیت و باقیمت مناسب از کلینیک ارتوپدی فنی کوشا تهیه کنید.

مزایای پروتز پنجه کربنی

پروتز کربنی در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و این پروتز پس از قطع عضو از زانو به بالا مورد توجه و استفاده قرار می‌گیرد. این پنجه‌ی پروتزی دارای چندین مزیت است که آن را از سایر پنجه‌ها متمایز می‌کند.

معایب پروتز پنجه کربنی

علاوه بر مزایای پروتز پنجه کربنی که گفته شد، پروتز کربنی دارای معایبی نیز می‌باشد که البته مزایای آن به مراتب بسیار بیشتر از معایب آن است.

پروتز پنجه کربنی دارای قیمت نسبتاً بالایی است و قیمت بالای آن یکی از معایب اصلی و مهم پروتز کربنی به شمار می‌رود به همین دلیل بعضی از افراد به قیمت پروتز کربنی نمی‌توانند آن را تهیه کنند.

درست است که پروتز کربنی دارای استحکام است و به راحتی شکسته نمی‌شود اما بهتر است این نکته را بدانید که پروتز کربنی از چند لایه تشکیل می‌شود و در اثر فشار زیاد در افرادی که سطح فعالیتشان بالاست، ممکن است دچار ترک‌خوردگی شود.

قیمت پروتز پنجه کربنی

قیمت پروتز پنجه کربنی زیر زانو در کلینیک کوشا در سال ١۴٠٢ از ۴٠ میلیون تومان شروع می‌شود و قیمت قطعی آن بستگی به سایر قطعات و مواردی که در آن به کار می‌رود، خواهد داشت.

بهتر است برای تهیه یک پروتز کربنی مناسب و چیدمان سایر قطعات پروتز نظیر ژل لاینر و قفل مکانیکی با توجه به شرایط متفاوت هر فرد، به صورت حضوری به کلینیک کوشا مراجعه کنید تا با بررسی وضعیت فیزیکی و سن و سطح فعالیت و… بهتر بتوانیم به شما عزیزان کمک کنیم و در راستای انتخاب یک پروتز کربنی مناسب به شما مشاوره دهیم.

سخن پایانی

انتخاب مرکز تخصصی برای تهیه پروتز باکیفیت بسیار مهم است ما در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا همواره در تلاشیم که بهترین خدمات و باکیفیت‌ترین وسایل کمکی و ارتوپدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم این مورد بسیار اهمیت دارد به همین دلیل ما بر آن تأکید داریم چون نسبت به هزینه‌ی سنگینی که این پروتز دارد بعد از ساخت و تهیه این پروتز هیچ راهی برای تعویض آن وجود ندارد، پس این مورد را جدی بگیرید.

برای دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس بگیرید:

تلفن نوبت دهی:

021-88609914 / داخلی دو

تهران ونک خیابان ملاصدرا رو به روی بیمارستان بقیه‌الله پلاک 193 طبقه 5 واحد سیزده

ضمناً می‌توانید از طریق برگه درخواست نوبت و خدمات ، بدون مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا