جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قیمت بریس شنو

قیمت بریس شنو

قیمت بریس شنو در مرکز ارتوپدی فنی کوشا در سال ۱۴۰۲ میانگین ۷.۵۰۰.۰۰۰ الی ۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان می‌باشد. بریس شنو یک بریس اصلاحی و کاربردی است که به‌منظور اصلاح غیر جراحی اسکولیوز ساخته می‌شود. بریس شنو به دلیل متناسب بودن با بدن فرد و اعمال فشار‌ به نقاط و محل‌های منحرف‌شده یکی از بریس‌های مؤثر در درمان و اصلاح انحراف اسکولیوز به شمار می‌رود.

بریس‌های اصلاحی اسکولیوز

بریس‌های اصلاحی اسکولیوز انواع متفاوتی دارند اما کاربرد آن‌ها یکسان است و تمامی این بریس‌ها به‌منظور اصلاح و درمان انحراف اسکولیوز به کار می‌روند.

هر یک از بریس‌های اسکولیوز در شرایط متفاوتی مورداستفاده قرار می‌گیرد به‌عنوان‌مثال بریس چارلستون یکی از انواع بریس‌های اسکولیوز است که به‌صورت شبانه مورداستفاده قرار می‌گیرد، این بریس برای افرادی که به انحراف اسکولیوز مبتلا هستند و دچار ضعف‌های عضلانی هستند و امکان استفاده شبانه‌روز از بریس میلواکی را ندارند، توصیه می‌شود.

بریس‌های اصلاحی اسکولیوز شامل بریس شنو، بریس میلواکی، بریس بوستون و بریس چارلستون می‌باشد که در ادامه به توضیح و بررسی هریک از آن‌ها می‌پردازیم.

بریس شنو

بریس شنو برخلاف مابقی بریس‌ها فقط برای درمان اسکولیوز استفاده می‌شود و باید بدانید که بریس شنو قفسه سینه را نیز حمایت می‌کند و برای انحرافاتی که باعث ایجاد دفورمیتی در قسمت قفسه سینه می‌شوند، بسیار مؤثر است.

ما برای ساخت بریس شنو از قالب‌گیری با استفاده از گچ کمک می‌گیریم و از فرد می‌خواهیم به صورت خمیده بایستد و سپس در حالت خمیده از کمر او قالب‌گیری می‌کنیم ضمناً این بریس از پلی پروپیلن و چرم ساخته می‌شود و برای انحرافات کمری زیر ۳۵ درجه کاربرد دارد.

کمربند یا بریس شنو دقیقاً مطابق بریس بوستون است اما تفاوت‌هایی با این بریس دارد و تفاوت بریس شنو با بریس بوستون در این است که فشار‌های اعمال‌شده در بریس شنو بسیار بیشتر از بریس بوستون است در ادامه مقاله به بریس بوستون و دیگر بریس‌ها پرداختیم.

هزینه و قیمت بریس شنو

این بریس بااینکه شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با بریس بوستون دارد اما قیمت بریس شنو همانند بریس بوستون و بریس چارلستون است که بالاتر در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم و باید بگوییم که این مبلغ هر ساله از سمت انجمن ارتز و پروتز کشور تعیین می‌شود و کلینیک ما هم دقیقاً طبق تعرفه عمل می‌کند.

بریس شنو را از کجا تهیه کنیم؟

ما در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا بریس شنو را نیز همانند سایر بریس‌های اصلاحی اسکولیوز طبق شرایط بدنی هر فرد و با توجه به محل انحراف می‌سازیم و در دوره‌های سه ماهه و شش ماهه فشار‌های اعمال شده به محل اوج انحنا را بیشتر می‌کنیم.

متخصصین ما در این دوره‌ها میزان فشاری که بر روی انحراف برای اصلاح و درمان اسکولیوز وارد می‌شود به‌تدریج بیشتر از قبل خواهد شد و با اعمال تدریجی فشار انحراف را در مدت‌زمان یک سال و نیم تا دو سال و نیم اصلاح خواهیم کرد.

اگر شما عزیزان قصد تهیه و خرید بریس شنو را دارید می‌توانید از طریق برگه درخواست نوبت و خدمات، بدون مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید.

کدام بریس برای درمان اسکولیوز مؤثرتر است؟

قبل از اینکه به توضیح بریس‌های اصلاحی اسکولیوز بپردازیم باید جواب این سوال را بدهیم و بگوییم که کدام بریس برای درمان اسکولیوز مؤثرتر است؟

مؤثر‌ترین بریس برای درمان اسکولیوز برای هر فرد متفاوت است و به شرایط فرد، میزان انحراف، نوع انحراف و سن او بستگی دارد بنابراین قبل از انتخاب و ساخت بریس همه این موارد باید موردبررسی قرار بگیرند و با توجه به این موضوعات بریس مناسب فرد را انتخاب کنیم.

نمی‌توانیم بدون معاینه حضوری بگوییم که کدام بریس برای درمان اسکولیوز مؤثرتر است زیرا ممکن است فرد در موقعیتی قرار داشته باشد که استفاده از یک بریس مشخص مشکلاتی را برای او به همراه داشته باشد.

نکته مهم دیگر این است که نمی‌توان و نباید گفت گران‌ترین بریس تأثیر بیشتری نسبت به بریس‌های دیگر در اصلاح و درمان انحراف اسکولیوز دارد به‌عنوان‌مثال بریس میلواکی از سایر بریس‌ها گران‌تر است اما برای افرادی که به ضعف عضلانی مبتلا هستند، توصیه نمی‌شود.

نکته مهم در اصلاح انحرافات ستون فقرات

در اصلاح و درمان انحرافات ستون فقرات به این نکته دقت کنید که سن یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها در درمان و اصلاح انحراف به شمار می‌رود و برای درمان اسکولیوز بهتر است قبل از رسیدن فرد به سن ۱۷ سالگی اقدام کنید زیرا در این سن معمولاً صفحات رشد بسته خواهند شد و روش‌های غیرجراحی همانند استفاده از بریس‌هایی مثل بریس شنو کاربرد خود را از دست خواهند داد بنابراین باید توجه داشته باشید که سن طلایی درمان را از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا