جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قیمت بریس میلواکی

قیمت بریس میلواکی

نکته قابل‌توجه در قیمت بریس‌های ستون فقرات، تغییر سالانه تعرفه‌های آن‌ها است که این تعرفه‌ها طبق نظر انجمن علمی و صنفی ارتز و پروتز ایران تغییر می‌کند. قیمت بریس میلواکی در سال ۱۴۰۲، ۹.۵۵۰.۰۰۰ تومان است که این مبلغ در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۲ کمتر بوده است.

بریس‌های اصلاح کننده ستون فقرات و قیمت آن‌ها

یکی از راه‌های درمان و اصلاح انحرافات مربوط به ستون فقرات استفاده از روش‌های غیر جراحی همانند استفاده از بریس‌ها است. بریس‌های اصلاح‌کننده ستون فقرات انواع متفاوتی دارند ولی درنهایت تمامی بریس‌ها به اصلاح انحراف منجر خواهند شد.

بریس‌های اصلاح‌ کننده ستون فقرات به چند دسته تقسیم می‌شوند، هرچند که وظیفه تمامی بریس‌های اصلاحی، اصلاح دفورمیتی‌های ستون فقرات است اما در شکل ظاهری، موارد استفاده و نحوه عملکرد با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند؛ همین تفاوت‌ها باعث تفاوت در قیمت و هزینه‌های بریس‌ها شده است در ادامه به معرفی بریس‌های اصلاح‌کننده ستون فقرات و قیمت آن‌ها می‌پردازیم.

بریس میلواکی

یکی از بریس‌های پرکاربردی که در انحرافات ستون فقرات ازجمله اسکولیوز و کیفوز نقش اساسی دارد، کمربند یا بریس میلواکی است. استفاده از بریس میلواکی نتایج شگفت‌انگیزی در اصلاح و درمان انحرافات ستون فقرات دارد، این بریس نه‌تنها در کشور ایران بلکه در کشور‌های پیشرفته نیز مورد استقبال قرارگرفته است.

درمان کیفوز با بریس میلواکی

بریس میلواکی هم در انحراف کیفوز و هم در انحراف اسکولیوز استفاده می‌شود. نحوه عملکرد بریس میلواکی این‌گونه است که با داشتن یک قسمت لگنی و گردنی که توسط دو بار آلومینیومی در قسمت پشتی بدن و یک‌بار آلومینیومی در قسمت جلویی بدن به هم متصل شده‌اند و طوری تنظیم می‌شود که درنهایت سر وسط محور لگن قرار بگیرد و با استفاده از پدهای چرمی در قسمت‌هایی که انحراف وجود دارد و با اعمال فشار بر روی نقاط دفورمه و منحرف‌شده درنهایت منجر به قرارگیری صحیح مهره‌ها شده و با افزایش تدریجی فشار، انحراف اصلاح خواهد شد.

نحوه پد گذاری این بریس در افراد مختلف متفاوت است و به نوع انحراف و محل آن بستگی دارد برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه عملکرد بریس میلواکی برای اصلاح کیفوز به مقاله درمان کیفوز با بریس مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با روش و نحوه عملکرد و پد گذاری بریس میلواکی برای اصلاح اسکولیوز مقاله‌ی کمربند و بریس اسکولیوز را مطالعه کنید.

قیمت کمربند میلواکی

قیمت بریس میلواکی در سال ۱۴۰۲ در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا همانطور که در چکیده مطلب  به آن اشاره کردیم، ۹.۵۵۰.۰۰۰ تومان (نه میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان) است. البته بهتر است بدانید که این تعرفه‌ها بر اساس نظر انجمن علمی و صنفی ارتز و پروتز ایران تغییر می‌کند و امکان افزایش قیمت در آینده وجود خواهد داشت.

بریس بوستون

بریس بوستون نیز یکی از بریس‌های اصلاحی ستون فقرات است که این بریس همانند بریس میلواکی با اعمال فشار تدریجی بر روی نقاط دارای منحرف منجر به اصلاح انحراف خواهد شد اما همان‌گونه که پیش‌ازاین نیز گفتیم شکل ظاهری و نحوه عملکرد آن تفاوت‌هایی با بریس میلواکی دارد به‌عنوان‌مثال بریس بوستون قسمت گردنی ندارد و قسمت قفسه سینه را نیز پوشش نمی‌دهد درنتیجه در انحرافاتی که مهره‌های بالایی توراسیک و گردن را درگیر می‌کند، نمی‌توان از بریس بوستون استفاده کرد.

بریس بوستون مناسب انحرافات زیر مهره‌ی هشتم توراسیک است و اگر اوج انحنا بالاتر از مهره‌ی هشتم توراسیک باشد، کمربند یا بریس بوستون کارایی نخواهد داشت.

قیمت بریس بوستون

قیمت بریس بوستون طبق تعرفه اعلام‌شده در سال ۱۴۰۲ حدود ۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان (نه میلیون تومان) است. قیمت بریس بوستون نیز همانند بریس میلواکی قابل‌تغییر است و احتمال افزایش آن وجود دارد. برای مطالعه بیشتر درباره نحوه عملکرد، شکل ظاهری و نحوه‌ی پد گذاری بریس بوستون روی لینک زیر کلیک کنید.

بریس چارلستون

بریس چارلستون نیز یکی از بریس‌های اصلاح‌کننده انحرافات ستون فقرات است. این بریس شباهت زیادی به بریس بوستون دارد، با این تفاوت که فشار پد در بریس چارلستون بیشتر از بریس بوستون است.

فشار داخلی این بریس بسیار بیشتر از بریس بوستون بوده و به همین دلیل شب‌ها تجویز می‌شود. بریس چارلستون مناسب افرادی است که به هر علتی ضعف عضلانی شدید دارند مانند افراد میوپاتی و کودکانی که به CP مبتلا هستند.

قیمت بریس چارلستون

قیمت بریس چارلستون نیز همانند بریس بوستون حدوداً ۹ میلیون تومان است البته این تعرفه فقط مربوط به سال ۱۴۰۲ می‌باشد.

برای تهیه بریس میلواکی به کجا مراجعه کنم؟

بهترین راه برای تهیه بریس میلواکی مراجعه به مراکز تخصصی ارتوپدی فنی است، ما در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های اسکن قامتی و اسکلتی می‌توانیم راستای اسکلتی شما عزیزان را بررسی کنیم و بهترین راهکارهای درمانی را به شما ارائه دهیم درصورتی‌که نیازمند استفاده از بریس باشید با کمک اطلاعاتی که در ارزیابی اسکلتی به دست آورده‌ایم و همچنین با کمک عکس‌های رادیوگرافی بهترین و مناسب‌ترین بریس را با بالاترین کیفیت برای شما می‌سازیم.

صحبت پایانی

کلینیک ارتوپدی فنی کوشا یک مرکز تخصصی در اصلاح و درمان انحرافات اسکلتی است. این مرکز مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های اسکن موجود در ایران است و در این مرکز تخصصی افرادی که مهارت بسیار بالایی در ساخت وسایل ارتوپدی دارند، فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای درمان انحرافات اسکلتی خود و فرزندانتان هستید کلینیک کوشا گزینه بسیار مناسبی برای شما است.

شما عزیزان می‌توانید برای تهیه و خرید انواع بریس یا کمربند مثل بریس میلواکی در ساعات کاری به کلینیک مراجعه کنید یا از طریق برگه درخواست نوبت و خدمات، بدون مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید.

شماره تماس برای دریافت نوبت (داخلی دو): ۸۸۶۰۹۹۱۴-۰۲۱

آدرس ما: تهران ونک خیابان ملاصدرا رو به روی بیمارستان بقیه‌الله پلاک ۱۹۳ طبقه ۵ واحد سیزده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا