قیمت پروتز بالای زانو

قیمت پروتز بالای زانو

هرچند که در سال ۱۴۰۲ هنوز تعرفه‌های جدید از سوی انجمن پروتز و ارتز ایران به ما ارائه نشده است اما قیمت پروتز بالای زانو در سال ۱۴۰۱ حدوداً بین ۷۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است که با توجه به قطعات و آیتم‌های به‌کاررفته، قیمت پروتز بالای زانو نیز با افزایش یا کاهش همراه خواهد بود.

پروتز بالای زانو چیست؟

پروتز بالای زانو یک اندام ارتوپدی است که از موادی همانند کربن و پلیمر‌ها و انواع خاصی از فلزات ساخته می‌شود و این اندام یک وسیله کمکی برای کمک به افرادی است که به علت‌های مختلفی پای خود را از قسمت بالاتر از زانو ازدست‌داده‌اند.

پروتز‌های پا به افراد کمک می‌کنند بدون نگرانی و با محدودیت بسیار کمتر راه بروند و تمامی فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهند و افرادی که دچار قطع عضو می‌شوند ممکن است به علت از دست دادن توانایی حرکتی خود از اجتماع فاصله بگیرند و خانه‌نشین شوند با این حال پروتز بالای زانو باعث می‌شود فرد دوباره به اجتماع بازگردد و بتوانند با اعتمادبه‌نفس بیشتری در جامعه حضور پیدا کنند.

دو مورد یا بهتر بگوییم ترسی که افراد دارند که باعث می‌شود از تهیه و خرید پروتز بالای زانو دوری کنند این است که نگران نحوه‌ی استفاده و راه رفتن با این پروتزها را دارند و دومین مورد این است که هزینه ساخت و قیمت پروتز بالای زانو، بالا است.

سؤالاتی که مراجعه کنندگان از ما می‌پرسند:

افرادی که تصمیم می‌گیرند پروتز بالای زانو را تهیه کنند با سؤالات زیادی به کلینیک ما مراجعه می‌کنند که در ادامه تلاش می‌کنیم به سؤالات پرتکراری که از ما پرسیده می‌شود، پاسخ دهیم تا شما عزیزان نیز در صورتی که نمی‌توانید به‌صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنید برای سؤالات خود پاسخی را پیدا کرده باشید.

اگر شما هم در این رابطه سؤالی دارید در بخش دیدگاه بپرسید تا متخصصین ما در ادامه این مطلب به سؤالات شما پاسخ بدهند.

قیمت پروتز بالای زانو چقدر است؟

بیشترین و تکراری‌ترین سؤالی که از ما پرسیده می‌شود این است که هزینه و قیمت پروتز بالای زانو چقدر است ؟! قیمت و هزینه در مرحله اول مهم‌ترین چیزی است که افراد به آن توجه می‌کنند زیرا درصورتی‌که پروتز بسیار گران باشد نمی‌توانند آن را تهیه کنند.

هزینه و قیمت پروتز بالای زانو با توجه به هدفی که از تهیه پروتز دارید و همچنین اندام باقی مانده متفاوت است زیرا پروتز‌ها معمولاً با توجه به عضو باقی مانده ساخته می‌شوند و از قطعات مختلفی در ساخت پروتز‌ها استفاده می‌شود تا شما عزیزان بتوانید یک پروتز راحت و مقاوم داشته باشید و به کمک آن بتوانید سایر فعالیت‌های خود را انجام دهید.

درصورتی‌که کلینیک ارتوپدی فنی کوشا را برای تهیه و ساخت پروتز بالای زانو انتخاب کردید باید بدانید که تمامی قیمت‌هایی که در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم، قیمت‌های اعلام شده از سوی انجمن ارتز و پروتز ایران است و این قیمت‌ها تا زمان اعلام قیمت‌های جدید به هیچ عنوان افزایش نخواهند یافت.

قیمت پروتز بالای زانو در سال گذشته در کلینیک تخصصی ارتز و پروتز کوشا بین ۷۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان بوده است که البته با توجه به قطعاتی که در ساخت پروتز به کار می‌رود، قیمت پروتز بالای زانو متفاوت است که در حال حاضر در سال جدید تعرفه جدیدی به ما اعلام نشده است.

آیا با پروتز بالای زانو می‌توانیم بنشینیم و بایستیم؟

پروتز بالای زانو دارای مفصل است به همین دلیل به کمک پروتز در هر زمانی که اراده کنید می‌توانید به راحتی بنشینید، بایستید و به‌راحتی زانوی خود را خم و جمع کنید.

سخن پایانی

شما عزیزان می‌توانید ساخت پروتز بالای زانو را به متخصصان کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی کوشا بسپارید و یک پروتز مناسب، سبک و مقاوم داشته باشید و بتوانید تمامی فعالیت‌ها و کار‌های روزانه و موردعلاقه خود را به راحتی و بدون محدودیت انجام دهید. برای مشاوره با متخصصین ما در ساعات کاری با کلینیک تماس بگیرید:

تلفن تماس جهت نوبت دهی (داخلی دو)

۰۲۱-۸۸۶۰۹۹۱۴

آدرس ما:

تهران ونک خیابان ملاصدرا رو به روی بیمارستان بقیه‌الله پلاک ۱۹۳ طبقه ۵ واحد سیزده

ضمناً می‌توانید از طریق برگه درخواست نوبت و خدمات ، بدون مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید.

حتماً بخوانید: درمان خار پاشنه بدون جراحی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا