جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اسکن کف پا در تهران

اسکن کف پا در تهران

با استفاده از دستگاه فوت اسکن یا همان اسکن کف پا می‌توانیم علت درد‌های کف پا، میزان گودی و صافی کف پا، میزان انحرافات پاشنه، میزان فشار‌های وارده به کف پا و... را متوجه شویم و با کمک اطلاعات به‌دست‌آمده کفش و کفی‌های ارتوپدی مناسب پای شما عزیزان را بسازیم.

اهمیت اسکن کف پا

همه‌ی ما از اهمیت پاها در زندگی روزمره خود، آگاهیم اما تعداد کمی از افراد هستند که به سلامت پاهای خود اهمیت می‌دهند و در صورت مشاهده علائمی همچون درد، انحراف پاشنه، انحراف انگشت شست پا، صافی کف پا و… برای درمان اقدام می‌کنند.

یکی از دلایل استفاده از اسکن کف پا می‌تواند این موضوع باشد که بسیاری نمی‌دانند اولین قدم برای درمان چیست و به کجا باید مراجعه کنند، درنتیجه از درمان خودداری می‌کنند. اسکن کف پا یکی از روش‌هایی است که به کمک آن می‌توان به انجام معاینات و بررسی دقیق از کف پا پرداخت.

با خرسندی اعلام می‌کنیم که یکی از مراکز اسکن کف پا در تهران کلینیک ماست که با استفاده از بروزترین دستگاه‌های فوت اسکن چون اسکن سه بعدی، آماده‌ی ارائه خدمات‌ در تهران و حتی عزیزانی که از جای جای ایران به ما مراجعه می‌کنند، هستیم.

اسکن کف پا به صورت تخصصی در مرکز ارتوپدی فنی کوشا ، با بهره‌مندی از دستگاه‌های پیشرفته فوت اسکن صورت می‌گیرد، افرادی که ساکن شهر تهران و کرج هستند، می‌توانند به‌منظور اطلاع از هزینه‌های اسکن کف پا درساعات کاری با کلینیک ما تماس بگیرید.

چه زمانی برای اسکن کف پا باید اقدام کنیم؟

افراد زیادی در زمان ایستادن و یا راه رفتن، درد کف پا را تجربه می‌کنند، پس اولین قدم برای اینکه متوجه شوند علت درد در کف پا چیست انجام اسکن کف پا است.

یکی از دلایلی که افراد برای گرفتن اسکن کف پا اقدام می‌کنند این است که علت درد در کف پا را متوجه شوند و یکی دیگر از علت‌های اسکن کف پا ساخت کفی و کفش طبی است که برای این کار در ابتدا از پای فرد اسکن می‌گیریم و با کمک تصاویر و اطلاعات به دست آماده شروع به ساخت کفش و کفی مناسب می‌کنیم.

افرادی که به علت داشتن کف پای صاف، دچار درد در کف پا هستند به‌منظور اندازه‌گیری میزان صافی کف پا و ساخت کفش و یا کفی مناسب باید برای اسکن کف پا اقدام کنند.

در مقابل افرادی که دچار گودی کف پا هستند نیز می‌توانند جهت تهیه کفش و کفی طبی از دستگاه اسکن کف پا استفاده کنند. همچنین افرادی که دچار خار پاشنه هستند نیز کاندیدهایی هستند که به دنبال گرفتن اسکن کف پا هستند.

به‌طورکلی مهم‌ترین فایده اسکن کف پا علاوه بر آنالیز مشکلات احتمالی پا، ساخت کفی و کفش طبی است.

چرا اسکن کف پا انجام دهیم؟

بارها شما درباره اهمیت پاها در زندگی هر فرد به‌صورت مکرر شنیده‌اید، اسکن کف پا در مدت‌زمان کوتاهی می‌تواند وضعیت کلی پاها را موردبررسی قرار دهد و به علت سریع و دقیق بودن اطلاعات حاصل از دستگاه فوت اسکن، بسیاری از افراد اسکن کف پا را انجام می‌دهند، این روش کاملاً بی‌خطر است و برخلاف باور عموم هیچ‌گونه اشعه مضری ندارد.

شما می‌توانید در مدت‌زمانی کوتاه و بدون هیچ‌گونه آسیبی، سلامتی پاهای خود و فرزندانتان را بررسی کنید، این روش برای کودکان و بزرگسالان قابل انجام است و فقط مختص به گروه خاصی نیست.

چه بیماری‌هایی نیازمند کفی و کفش طبی هستند؟

اگر فردی هستید که دچار بیماری‌هایی ازجمله دیابت، خار پاشنه، گودی کف پا و صافی کف پا هستید نیازمند یک کفی و یا کفش طبی (ارتوپدی) مناسب هستید و برای تهیه آن باید در اولین فرصت اقدام کنید.

اهمیت کفش و کفی طبی را قبلاً در مقاله کفش و کفی طبی موردبررسی قرارداده‌ایم، شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به این قسمت اطلاعات بسیار زیادی درباره کفش و کفی ارتوپدی به دست آورید.

کلینیک کوشا و انجام اسکن کف پا با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های اسکن

کلینیک کوشا یکی از مراکز ارتوپدی فنی است که دارای دستگاه‌های پیشرفته فوت اسکن موجود در ایران می‌باشد، کلینیک کوشا با یک هزینه مناسب به شما عزیزان این امکان را می‌دهد که بتوانید بدون نگرانی با به روزترین دستگاه اسکن پا بدون هیچ‌گونه اشعه مضری و تحلیل دقیق متخصصان ما، مشکلات احتمالی پاهای خود و عزیزانتان را شناسایی کرده و به‌موقع برای درمان اقدام کنید.

ما در کلینیک کوشا از زمان انجام اسکن تا زمانی که دوره درمان را سپری کنید در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا