جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قیمت کفی طبی

قیمت کفی طبی

کفی طبی کاربرد زیادی در زمینه درمان انحرافات زانو، کنترل انحراف پاشنه، کاهش دردهای ناشی از صافی کف پا، کمک به بهبود خار پاشنه، جلوگیری از ایجاد زخم‌های دیابتی و احساس راحتی بیشتر در هنگام انجام فعالیت‌های روزانه دارد و قیمت کفی طبی نیز با توجه به کاربردهایی که دارد، کمی متفاوت است.

کفی طبی باقیمت مناسب

برخلاف تصور عموم که یک نوع کفی طبی را همه افراد می‌توانند استفاده کنند، کاربردی که کفی طبی برای هر فرد دارد متفاوت است و قیمت کفی طبی در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا هرساله نسبت به سال قبل با افزایش جزئی همراه است.

قیمت کفی طبی در سال ١۴٠٢ بین ۶٠٠ هزار تومان تا ٩٠٠ هزار تومان است و پس از انجام اسکن و مهم‌تر از آن معاینه بالینی و گرفتن اندازه‌ی پاها، معمولاً دو تا سه روز برای ساخت و تحویل کفی به فرد، زمان لازم است. پس از تحویل کفی طبی لازم است پس از افزایش سایز پا در کودکان و نوجوانان، میانگین هر نه ماه یک‌بار جهت تعویض کفی و گرفتن کفی جدید اقدام کنید.

در صورتی که سایز پا ثابت شود و افزایش نداشته باشد (در بزرگسالان) پس از گذشت میانگین یک ‌سال کفی کاربرد خود را از دست خواهد داد و لازم است هرساله یک کفی جدید تهیه کنید و دوام کفی به وزن و سطح فعالیت نیز بستگی دارد.

کفی طبی چیست؟

کفی طبی یک وسیله کمک ارتوپدی است که داخل کفش‌ها قرار داده می‌شود و پاها را در وضعیت صحیح خود قرار می‌دهد و می‌تواند نیرو‌های اضافی واردشده به پاها را کاهش داده و آن‌ها را در سرتاسر پا پخش کند و استفاده از کفی طبی برای بسیاری از افراد کمک کننده است.

کفی طبی کف پا، با در نظر گرفتن ساختار کف پا ساخته می‌شود و مشخصات و نحوه ساخت آن برای هر شخص متفاوت است زیرا نحوه اعمال فشار و همچنین ساختار پا در کف پای هر فرد با فرد دیگر متفاوت است بنابراین قبل از تهیه کفی طبی باید حتماً با یک متخصص ارتوپدی فنی (متخصص ارتز و پروتز) مشورت داشته باشید تا با کمک معاینه بالینی، بررسی نحوه راه رفتن شما و انجام دستگاه اسکن و تهیه تصاویر دقیق از کف پا به ساخت کفی طبی مناسب با کف پای شما اقدام کند.

کفی‌های طبی سفارشی هستند

کفی‌های طبی به‌صورت سفارشی ساخته می‌شوند پس اگر به دنبال یک کفی مناسب هستید به مراکز ارتوپدی فنی مراجعه کنید و کفی‌هایی که به‌صورت پیش ساخته و آماده به فروش می‌رسند، بر حسب نیاز هر فرد ساخته نمی‌شوند و منجر به از دست رفتن زمان طلایی درمان خواهند شد حتی در برخی موارد ممکن است علائمی که پیش‌ازاین گفته شد را افزایش دهند.

به عنوان مثال استفاده از کفی مخصوص صافی کف پا در افرادی که زانوی پرانتزی دارند موجب تشدید درد زانو و افزایش میزان پرانتزی شدن زانوها و ایجاد آرتروز می‌شود، ما برای این افراد علاوه بر کفی مخصوص صافی کف پا، با اعمال آیتم انتقال دهنده خط وزن بدن به کفی فرد نیروی ایجادکننده زانوی پرانتزی را حذف می‌کنیم.

کفی‌های سفارشی پس از گرفتن اسکن و عکس‌های مربوطه و معاینه بالینی و آنالیز تخصصی اسکن فرد ساخته می‌شوند. این کفی‌ها از چند لایه تشکیل می‌شوند درنتیجه این کفی‌ها در کفش‌هایی که دارای قالب کوچک هستند جای نمی‌گیرند بلکه لازم است از کفش‌های با قالب بزرگ و کمی ساق بلند استفاده کنید.

نکته پایانی

کفی‌های طبی کاربرد‌های بسیار زیادی دارند، شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب یک کفی راحت و مناسب خودتان را تهیه کنید و در هرزمانی و بر روی هر کفشی از آن استفاده کنید. برای سفارش ساخت کفی طبی در ساعات کاری با کلینیک تماس بگیرید و برای ارتباط با مشاورین ما داخلی دو را شماره‌گیری بفرمایید:

021-88609914

تهران ونک خیابان ملاصدرا رو به روی بیمارستان بقیه‌ الله پلاک 193 طبقه پنج واحد سیزده

ضمناً می‌توانید از طریق برگه درخواست نوبت و خدمات ، بدون مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس متخصصین ما باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا