جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
خرید بریس زانوی پرانتزی

خرید بریس زانوی پرانتزی

برای خرید بریس زانوی پرانتزی حتماً باید به مراکز و کلینیک‌های ارتوپدی فنی مراجعه کنید و ما در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا با استفاده از بهترین مواد موجود و به کمک متخصصین ماهر در زمینه ساخت بریس زانوی پرانتزی می‌تواند در تهیه و خرید بریس زانوی پرانتزی به شما عزیزان کمک کند.

بریس زانو پرانتزی

بریس زانوی پرانتزی به‌صورت سفارشی ساخته می‌شود و به گونه‌ای پد گذاری می‌شود که برروی محل اصلی انحراف فشار ایجاد کند و به تدریج با قرار دادن زانوها در راستای صحیح پس از گذشت یک و نیم تا دو سال انحراف را اصلاح و درمان کند.

زانوی پرانتزی در کودکان

زانوی پرانتزی در بین اکثر کودکان زیر دو سال شایع و طبیعی است و این کودکان معمولاً بدون مداخله و با حذف پوشک به‌تدریج بهبود می‌یابند و با رسیدن به سن حدود سه سالگی زانو‌ی‌ پرانتزی آن‌ها به صورت خود به خودی درمان می‌شود.

ممکن است با افزایش سن کودک به علت وجود عواملی مانند اضافه‌وزن درمان خود به خودی اتفاق نیفتد یا به تأخیر بیفتد، در این صورت با ساخت بریس زانوی پرانتزی (بریس اصلاحی زانو) و کاهش اصولی وزن می‌توانیم زانو‌ی‌ پرانتزی کودک را درمان کنیم.

گاهی نیز زانو‌ی‌ پرانتزی بدون علت خاصی تمایل به بهبود و درمان خود به خودی ندارد در این صورت ما با مداخله و تشخیص علت به درمان و اصلاح زانوی پرانتزی می‌پردازیم.

همچنین ممکن است در بعضی از کودکان انحراف یک طرفه مشاهده ‌شود و انحراف یک طرفه به این معنی است که یکی از زانو‌ها پرانتزی می‌شود و پای دیگر بدون انحراف (طبیعی) باقی می‌ماند و یا اینکه انحراف در یک پا بیشتر از پای دیگر است که در این صورت باید قبل از سه سالگی و قبل از انتظار برای درمان خود به خودی، مداخله کرد تا قبل از تشدید انحراف آن را کنترل و اصلاح کنیم.

اما به طور کلی کودکان زیر دو سال معمولاً زانوهای پرانتزی دارند و در صورتی لازم است برای درمان اقدام کنید که مواردی که پیش‌ازاین گفته شد در کودک شما وجود داشته باشد. یکی از اقدامات درمانی خرید بریس زانو‌ی‌ پرانتزی است که در این صورت لازم است به‌صورت حضوری به کلینیک ارتوپدی فنی کوشا مراجعه کنید تا پس از اندازه‌گیری‌های لازم و ساخت سفارشی، بریس زانو‌ی‌ پرانتزی خود را تهیه کنید.

زانوی پرانتزی در بزرگسالان

ممکن است به هر دلیلی زانو‌ی‌ پرانتزی در سنین کودکی و نوجوانی اصلاح نشود و فرد تا زمان بزرگسالی این انحراف را با خود به همراه داشته باشد. زانوی پرانتزی در بزرگسالان همواره فرد را دچار مشکلاتی ازجمله درد در زانو، آرتروز زانو و با ادامه این وضعیت تخریب مفاصل خواهد کرد.

برای اینکه از این مشکلات پیشگیری کنیم یکی از گزینه‌ها خرید بریس زانو‌ی‌ پرانتزی است، بسیاری از افراد بزرگسال پس از مشاهده درد در زانو به دنبال تهیه زانوبند‌های طبی از داروخانه‌ها هستند و پس از تهیه و استفاده از زانوبند‌ها نه تنها درد آن‌ها کاهش پیدا نمی‌کند بلکه مفاصل زانو‌ با ورود به دوره میانسالی، شروع به ساییدگی خواهند کرد.

بهتر است به این نکته توجه کنید که بریس زانو‌ی‌ پرانتزی در داروخانه‌ها به فروش نمی‌رسد بلکه فقط در مراکز ارتوپدی به صورت سفارشی برای هر فرد ساخته خواهد شد. بریس زانوی پرانتزی با زانوبندهای رایج متفاوت است و باعث جابه‌جایی خط وزن، کاهش ساییدگی زانو و درواقع کاهش آرتروز می‌شود.

لازم است قبل از هرگونه اقدام به خرید بریس زانو‌ی‌ پرانتزی با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید بریسی متناسب با شرایط خودتان داشته باشید و از مشکلاتی که زانو‌ی‌ پرانتزی در آینده برای شما ایجاد می‌کند در امان بمانید.

قیمت بریس زانو‌ی‌ پرانتزی

بسیاری از ما قبل از خرید هر وسیله‌ای قیمت آن را می‌پرسیم تا با توجه به بودجه خود برای خرید وسیله مورد نظرمان اقدام کنیم، پس می‌توان گفت یکی از دغدغه‌های افراد برای خرید بریس زانو‌ی‌ پرانتزی قیمت آن است.

در سال ١۴٠٢ قیمت بریس زانو‌ی‌ پرانتزی در کلینیک ارتوپدی کوشا برای هر پا حدود یک میلیون و هشت‌صد هزار تومان است که البته این قیمت‌ها و هزینه‌ها هر ساله به میزان ناچیزی بنا به تعرفه انجمن ارتوز و پروتز ایران تغییر خواهد کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا