جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قیمت قوزبند برای درمان قوز

قیمت قوزبند برای درمان قوز

قیمت قوزبند برای درمان قوز کمر در کلینیک کوشا ۹.۵۵۰.۰۰۰ تومان است. کمربند یا قوز بند با تمامی قوزبند‌های موجود در بازار متفاوت است و درصورتی‌که در زمان مناسب و به شکل صحیح از آن استفاده کنید، ۹۸ درصد بهبودی حاصل خواهد شد.

چند نوع قوزبند وجود دارد؟

در کلینیک ارتوپد فنی کوشا سه نوع قوزبند یا کمربند طبی ساخته می‌شود که فقط یکی از این قوزبند‌ها که با نام کمربند یا بریس میلواکی شناخته می‌شود که می‌تواند انحراف ایجادشده را درمان و اصلاح کند. دو نوع قوز بند دیگر برای جلوگیری از خم شدن و اصلاح وضعیت نشستن مورداستفاده قرار می‌گیرند و نقش اصلاح‌کنندگی ندارند در ادامه با هریک از این قوزبندها بیشتر آشنا خواهید شد.

قوزبند یا بریس میلواکی

قوزبند یا بریس میلواکی یکی از وسایل کمکی است که به‌منظور کمک به اصلاح و درمان انحراف قوز یا کیفوز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این بریس برای افراد زیر نوزده سال که دچار انحرافاتی نظیر قوز کمر شده‌اند، توصیه می‌شود و انحراف ایجادشده را نیز درمان خواهد کرد و از میان قوز بندها تنها این نوع قوز بند نقش اصلاحی دارد و سایر قوزبند‌ها نقش اصلاحی ندارند و نمی‌توانند انحراف را اصلاح کنند و معایبی نیز دارند که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

قوزبند هوشمند

قوزبند هوشمند، یک قوزبند دارای سنسور است که به محض از بین رفتن وضعیت صحیح نشستن مانند یک زنگ هشدار به صدا درمی‌آید و به شما هشدار می‌دهد که نحوه نشستن را اصلاح کنید و تا زمان اصلاح وضعیت هشدار خود را قطع نخواهد کرد و به‌محض اصلاح وضعیت نشستن صدای این هشدار قطع خواهد شد.

این قوزبند تنها شانه‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد و تنها هنگامی‌که شانه‌ها خمیده شوند، هشدار خواهد داد و قیمت قوزبند هوشمند در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا ۹.۵۵۰.۰۰۰ تومان است.

قوزبند طبی

قوزبند طبی برای افرادی که به ضعف عضلانی مبتلا هستند، به‌هیچ‌عنوان توصیه نخواهد شد. اگرچه این قوزبند نحوه نشستن را اصلاح می‌کند و شانه‌ها را به سمت عقب هل می‌دهد و وضعیت موجهی را برای فرد ایجاد می‌کند اما می‌تواند عضلات را نیز ضعیف کند زیرا ممکن است فرد در تمام مدت شبانه‌روز از این قوزبند استفاده کند و عضلات هیچ‌گونه حرکتی نداشته باشند درنتیجه ضعیف شدن عضلات را در پی خواهد داشت.

قبل از تهیه قوزبند طبی فرد را از خطرات احتمالی آن آگاه می‌کنیم تا فرد با اطلاعات کافی برای تهیه این نوع قوزبند تصمیم‌گیری کند و قیمت این نوع قوزبند در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا ۹.۵۵۰.۰۰۰ تومان است.

آیا با تهیه هر نوع قوزبند می‌توان انحراف را اصلاح کرد؟

یکی از سؤالاتی که همواره از ما پرسیده می‌شود این است که آیا می‌توانید با قوزبند‌هایی که از داروخانه‌ها تهیه می‌کنید، قوز کمر خود را اصلاح کنید یا خیر؟!

قبل از هر چیزی باید به این نکته توجه کنید که نباید به‌هیچ‌عنوان فریب تبلیغات و رسانه‌ها را بخورید، بسیاری از تبلیغات در رابطه با اصلاح انحراف فقط با استفاده از قوزبند طبی است اما این یک تصور اشتباه است زیرا قوزبند‌های طبی و هوشمند فقط برای اصلاح وضعیت نشستن و ایستادن است و هیچ تأثیری در درمان قوز ندارد.

قوز در صورتی درمان خواهد شد که سن فرد زیر نوزده سال باشد و صفحات رشد باز باشند و انحراف مادرزادی نباشد درنتیجه با کمک قوزبند یا بریس میلواکی می‌توانیم انحراف ایجادشده را درمان کنیم.

برای تهیه قوزبند به کجا مراجعه کنیم؟

بهتر است قبل از تهیه یک قوزبند مناسب با یک فرد متخصص دراین‌باره مشورت کنید. در کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی کوشا بعدازاینکه تمامی شرایط شما عزیزان را موردبررسی قراردادیم بهترین و مناسب‌ترین قوزبند را با توجه به شرایط بدنی در اختیار شما قرار خواهیم داد و شما می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین قوزبند را در اختیار داشته باشید.

شما عزیزان می‌توانید برای گرفتن نوبت مشاوره و تهیه قوزبند در ساعات کاری به کلینیک مراجعه کنید یا از طریق برگه درخواست نوبت و خدمات، بدون مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید.

شماره تماس برای دریافت نوبت (داخلی دو): ۸۸۶۰۹۹۱۴-۰۲۱

آدرس ما:

تهران ونک خیابان ملاصدرا رو به روی بیمارستان بقیه‌الله پلاک ۱۹۳ طبقه ۵ واحد سیزده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا