جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قیمت بریس بوستون

قیمت بریس بوستون

قیمت بریس بوستون طبق تعرفه‌های سال ۱۴۰۲ با هزینه‌ی شش میلیون و پانصد هزار تومان برای کودکان زیر ده سال و مبلغ هشت میلیون و پانصد هزار تومان برای کودکان بالای ده سال در اختیار شما عزیزان قرار داده می‌شود. قیمت بریس بوستون در سال جدید افزایش خواهد یافت بنابراین این تعرفه فقط مربوط به سال ۱۴۰۲ می‌باشد؛ درصورتی‌که تصمیم به تهیه بریس بوستون دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از افزایش قیمت اقدام کنید.

انواع بریس‌های اصلاحی ستون فقرات

قبل از اینکه به قیمت بریس بوستون بپردازیم باید بدانید که بریس‌های اصلاحی ستون فقرات به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند؛ اولین دسته بریس‌هایی هستند که برای اصلاح و درمان اسکولیوز‌ مورداستفاده قرار می‌گیرند و دومین دسته بریس‌هایی هستند که انحرافاتی نظیر کیفوز را اصلاح و درمان می‌کنند.

در ادامه هریک از این بریس‌ها، کاربرد، نحوه عملکرد و قیمت آن‌ها را موردبررسی قرار خواهیم داد. ضمناً اگر شما دنبال اطلاعاتی در رابطه با درمان اسکولیوز با بریس بوستون هستید به این مقاله حتماً سر بزنید.

بریس‌های اصلاحی کیفوز

ازجمله بریس‌های اصلاحی کیفوز می‌توانیم به بریس میلواکی اشاره کنیم، بریس میلواکی یکی از پرکاربردترین بریس‌های اصلاحی ستون فقرات برای درمان قوز کمر یا همان کیفوز به حساب می‌آید.

این بریس نتایج شگفت‌انگیزی را به همراه دارد، افراد زیر نوزده سال و افرادی که صفحات رشد آن‌ها هنوز بسته نشده و انحراف بالاتر از ۷۵ درجه ایدیوپاتیک و شوئرمن دارند و همچنین انحراف مادرزادی ندارند، کمربند یا بریس میلواکی گزینه مناسبی برای آن‌ها است و می‌توانند با استفاده از بریس میلواکی و انجام ورزش‌های اصلاحی انحراف خود را درمان کنند.

ضمناً شما می‌توانید از طریق مقاله زیر با ورزش‌ها و حرکات اصلاحی کیفوز آشنا شوید.

بریس میلواکی یکی از بهترین گزینه‌های درمان غیرجراحی انحرافات ستون فقرات است و این بریس علاوه بر درمان کیفوز در درمان اسکولیوز نیز کاربرد دارد.

بریس‌های اصلاحی اسکولیوز

بریس‌های مختلفی چون بریس میلواکی، بریس بوستون و بریس چارلستون وجود دارند که به‌منظور درمان انحراف اسکولیوز مورد استفاده قرار می‌گیرند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بریس میلواکی: بریس میلواکی علاوه بر انحراف کیفوز در انحراف اسکولیوز نیز کاربرد دارد زیرا می‌توانیم محل دقیق انحراف را شناسایی کنیم و پدگذاری را مطابق محل انحراف انجام دهیم، همچنین بریس میلواکی علاوه بر درمان انحراف کیفوز در درمان انحراف اسکولیوز نیز بسیار مؤثر است. لازم به ذکر است که این بریس از فلز و چرم ساخته می‌شود و وزن آن نسبت به بریس بوستون بیشتر است.

بریس بوستون: بریس بوستون به منظور درمان انحراف اسکولیوز مورداستفاده قرار می‌گیرد و برای درمان کیفوز مؤثر نیست. این بریس برخلاف بریس میلواکی، تماماً از پلاستیک فشرده و چرم ساخته می‌شود و وزن آن از بریس میلواکی کمتر است.

بریس بوستون برای انحرافاتی که در قسمت قفسه سینه نیز ایجادشده است، مؤثر است و پدگذاری آن بر روی اوج انحراف انجام می‌شود و با اعمال فشار‌های تدریجی اسکولیوز اصلاح خواهد شد. ضمناً این بریس برای افرادی که دچار انحراف در زیر مهره هشتم هستند مناسب است‌.

اگر از آن دسته افرادی هستید که تمایل ندارید سایر افراد از بریس شما آگاهی داشته باشند، این بریس گزینه مناسبی برای شما است زیرا به‌راحتی زیر لباس مخفی می‌شود و قابل‌دیدن نخواهد بود. البته ابتدا باید کارایی بریس نسبت به نوع و مقدار انحراف شما توسط درمانگر باتجربه تائید گردد و استفاده از بریس بوستون به‌جای میلواکی ترجیح مراجعه‌کننده نیست.

بریس چارلستون: بریس چارلستون نیز برای اصلاح اسکولیوز استفاده می‌شود و این بریس به منظور اصلاح شبانه اسکولیوز مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا به‌صورت شبانه استفاده می‌شود.

این بریس برای افرادی که قادر نیستند ۲۳ ساعت در شبانه‌روز از بریس چارلستون استفاده کنند، مناسب است به‌عنوان‌مثال افرادی که دچار ضعف عضلانی هستند؛ بهترین گزینه برای دریافت بریس چارلستون هستند. بریس چارلستون نیز برای انحرافاتی که در ناحیه کمری ایجاد می‌شوند و میزان آن‌ها کمتر از ۳۵ درجه است، مناسب می‌باشد.

بریس بوستون با سایر بریس‌ها چه تفاوتی دارد؟

کمربند یا بریس بوستون برخلاف بریس میلواکی قسمت گردنی را ندارد و برای افرادی که به افتادگی شانه و هد فوروارد پوسچر (سر و گردن روبه‌جلو) مبتلا هستند، گزینه مناسبی نیست. بریس بوستون نسبت به بریس میلواکی دارای وزن کمتری است زیرا در ساخت آن از فلز استفاده نمی‌کنیم.

بریس بوستون فقط برای اصلاح انحراف اسکولیوز ساخته می‌شود اما بریس میلواکی برای همه انحرافات مربوط به ستون فقرات کاربرد دارد پس هدف از ساخت بریس بوستون اصلاح انحراف اسکولیوز است.

در ادامه شما با قیمت بریس بوستون و دیگر بریس‌ها آشنا می‌شوید:

قیمت کمربندهای اصلاحی

هزینه ساخت هریک از کمربندها در کلینیک کوشا چقدر است؟ اگرچه سلامتی مهم است و هر هزینه‌ای برای سلامتی باید پرداخت اما مسئله هزینه و قیمت نیز یک مسئله مهم است زیرا بسیاری از افراد به علت هزینه‌های بالای درمانی از درمان خودداری می‌کنند.

قبل از اینکه به هزینه و قیمت بریس بوستون و دیگر بریس‌ها بپردازیم باید بگوییم که در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا نگرانی بابت قیمت‌ کمربندهای اصلاحی نداشته باشید زیرا تمامی قیمت‌ها دقیقاً مطابق با تعرفه‌های انجمن علمی ارتز و پروتز کشور است.

قیمت بریس بوستون و چارلستون

قیمت بریس بوستون و چارلستون نیز از ۶.۵۰۰.۰۰۰  تا ۸.۵۰۰.۰۰۰ تومان است. لازم به ذکر است که همه قیمت‌ها طبق تعرفه‌های سال ۱۴۰۲ هستند و در سال جدید احتمال افزایش قیمت وجود خواهد داشت.

قیمت کمربند میلواکی

قیمت کمربند میلواکی در کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی کوشا ۹.۵۵۰.۰۰۰ هزار تومان است.

بریس‌ بوستون را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه بریس‌های اصلاحی ستون فقرات ازجمله بریس بوستون باید به افراد متخصص و متبحر مراجعه کنید زیرا سلامت اسکلتی شما بسیار مهم است و دوره درمان اسکولیوز نیز فقط قبل از بلوغ اسکلتی است و باید به‌خوبی به‌سلامت سیستم اسکلتی خود و فرزندانتان توجه کنید و همانطور گفتیم نگران قیمت بریس بوستون نباشید.

ما در کلینیک ارتوپدی فنی کوشا با در دست داشتن اطلاعات روز دنیا در رابطه با بیماری‌های اسکلتی و نحوه درمان آن‌ها به شما عزیزان کمک می‌کنیم تا سلامتی ستون فقرات خود را بازیابید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای نوبت‌دهی شنبه تا چهارشنبه از ساعت نه صبح تا پنج عصر با شماره زیر تماس بگیرید: ۸۸۶۰۹۹۱۴-۰۲۱ (داخلی ۲)

همچنین می‌توانید از طریق برگه درخواست نوبت و خدمات، بدون مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید. آدرس ما: تهران ونک خیابان ملاصدرا رو به روی بیمارستان بقیه‌الله پلاک ۱۹۳ طبقه ۵ واحد سیزده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا